Kurumsal

“İş hayatının zor ve tehlikeli koşullarında can güvenliğini ön planda tutan özel kumaşlar…”

Hakkımızda

Güvenlik Kıyafetleri sektorunde faaliyet gosteren en koklu ve en buyuk kurulustur. Guvenlik, Turizm-Otel , İş Kıyafetleri, Polis Kıyafetleri, Zabıta Kıyafetleri, İtfaiye Kıyafetleri ve Askeri malzeme ve kiyafetlerinden olusan genis urun yelpazesi ile Is Kıyafetleri her sektore hitap eden ilk ve tek kurulustur. Turkiye’de is yasaminin degismez markasi olan CAVDAR GUVENLIK UNIFORM 1993 yilindan bu yana guven ve kalitenin secenegi olmustur.

Ustun Kalite ve Servisi butunlestirerek sektorunde oncu olan CAVDAR GUVENLIK UNIFORM ‘un Istanbul Eminönü’nde Showroom’u , İstanbul Güneşli’de Üretim Fabrikası , Turkiye’de 9 Almanya’da 1 olmak uzere toplam 10 adet perakende satis magazasi vardir. Ayrica bu magazalarimizda toptan satis icin Pazarlama departmanlarida bulunmaktadir.

Kurulusundan bu yana musterileri ile karsilikli guvene dayali uzun vadeli iliskiler kurmaya ozen gosteren CAVDAR GUVENLIK UNIFORM’un temel hizmet anlayisi musterilerinin ihtiyaclarina en uygun ekonomik ve kaliteli urunler sunmaktir.

Alaninda yine bir ilki gerceklestiren CAVDAR GUVENLIK UNIFORM ISO 9001 kalite proseslerini uygulayarak uretimini yapmakta, sektorunde ilk ISO 9001 belgeli Turk kurulusu olma ozelliginide surdurmektedir. Kalite guvence sistemi ile dusuk maliyetli, yuksek kaliteli urunler ureterek musterilerine zamaninda teslim etmek,kalite yarisinda yurt icinde oldugu gibi yurt disindada onde olabilmek CAVDAR GUVENLIK UNIFORM’un ana hedefidir.

Çavdar Üniforma kurumsal yapılanmasını tamamlamış ve bugün birçok Yurtdışı ülkeye ihracat yapmaktadır.
Özellikle Arap Yarım adasında önemli bağlantılara sahip olan çavdar güvenlik bu yarım adanın tamamına
ve Avrupa’nın bir çok ülkesi ile birlikte 17 ülkeye önemli miktarlarda İhracat yapmaktadır.

Is hayatinin zor ve tehlikeli kosullarinda can guvenligini on planda tutan ozel kumaslar ile uretilen is elbiseleri
secenekli renkleri ve degisken modelleri ile musterilerine Guven ve Prestij saglamaktadir.

Misyonumuz

Güvenlik sektöründe hizmet veren her firmaya optimum maliyetler ile uzun ömürlü ürünler sunarak , Yurtiçi ve Yurtdışında elinde bulundurduğu liderliği devam ettirmek ve kalite standartlarını daima yükselmektir.

Vizyonumuz

Kalitesi ve farkli tasarimiyla dunya calisanlarini giydiren en buyuk marka olmak.

Neden Biz?

En iyisi icin her zaman en iyisini sunmak icin calisan ekibimiz , piyasada bant usulu uretim yapan tek firma olmamiz senede yuzbinlerce urun ureterek siz degerli musterilerimize alaninda hizmet vermek bizim en oncelikli gorevimiz.

Sadece Guvenlik Kıyafetleri degil ayni zamanda polis kiyafetleri , zabita kiyafetleri , itfaiye kiyafetleri ve diger ozel is uniformalari uretimi yapan firmamiz sektorde saglamis oldugu guvenle ve siz degerli musterilimizinde inanciyla gelistirme ekipleri kurarak her gun urun kalitesinde hissedilir farkliliklar yaratmaktadir. Bu farklar sayesinde piyasadaki bir cok urun ve ureticiyle kalite farkini acan Cavdar Guvenlik ve Uniforma’nin lider olmasi supriz degildir.

Güvenlik Kıyafetleri Sektor’deki liderlik Cavdar Guvenlik icin asla ve asla yeterli olmayacaktir. Ilerici ,yenilikci ve hep daha iyisini uretmeyi isteyen ve arzulayan firmamiz siz degerli musterileri icin en iyisini arastirmaya , gelistirmeye ve uretmeye devam edicektir.

TOP